Aktualności

 • Nieletnia spożywała alkohol

  W dniu 25.08.2017r na ulicy Głębokiej operator monitoringu miejskiego zauważył dwie osoby, które spożywały alkohol w miejscu zabronionym.

 • Strażnicy ujęli osoby posiadające narkotyki

  Do zdarzenia doszło 06 września 2017r. Podczas interwencji w/z ze zgłoszeniem o osobach zakłócających spoczynek nocny na ulicy Szybińskiego, strażnicy miejscy zauważyli jak na ich widok osoby wyrzucają woreczek foliowy.

 • Akcja Bezpieczna Droga do Szkoły 2017

  Straż Miejska w Cieszynie rozpoczęła coroczną akcję "Bezpieczna droga do szkoły" skierowaną do uczniów klas młodszych cieszyńskich "podstawówek". Cykl spotkań, które odbywać się będą w miesiącu wrześniu, zaingurowało spotkanie w Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie.

 • Niezachował należytej ostrożności przy trzymaniu psa

  W dniu 19.08.2017r na ulicy Zamkowej, która aktualnie znajduje się w strefie zagrożenia wścieklizną, patrol straży miejskiej stwierdził osobę - opiekuna psa, który podczas jego wyprowadzania nie zachował należytej otrożności przy trzymaniu psa.

 • Wykrzykiwał słowa nieprzyzwoite w Parku Pokoju

  W dniu 29.08.2017r strażnicy miejscy interweniowali w Parku Pokoju w stosunku do mężczyzny, który wykrzykiwał wulgaryzmy w obecności innych przebywających tam osób.

 • Znaleziono klucze

  W dniu 19.08.2017r do pomieszczeń Komendy Straży Miejskiej zgłosiła się osoba, która przekazała klucze znalezione w rejonie przystanku autobusowego znajdującego się na ulicy Liburnia.