Aktualności

 • Akcja Znicz 2017

  Z uwagi na nadchodzący dzień Wszystkich Świętych, wzorem lat ubiegłych Straż Miejska w Cieszynie bierze udział w policyjnej Akcji Znicz 2017.

 • Strażnicy pomogli chorej mieszkance miasta

  W dniu 29.10.2017r. Dyżurny Komendy Straży Miejskiej odebrał telefoniczną prośbę mieszkanki ulicy Hajduka, która z uwagi na uraz kończyny dolnej, podczas przemieszczania się po swoim mieszkaniu, upadła po czym z uwagi na swój stan zdrowia nie mogła podnieść się o własnych siłach.

 • Wizyta w Cieszyńskim Szpitalu

  18 października 2017r. przedstawiciel Straży Miejskiej w Cieszynie mł.insp. Arkadiusz Żerdik w towarzystwie Wiceprezesa Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Cieszynie Pana Tomasza Piwochy  i przedstawicieli Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, reprezentowanych przez nauczycielkę - Panią Monikę Lenartowicz wraz z częścią wychowanków, udali się z na Oddział Chirurgii Dziecięcej i Pediatrii cieszyńskiego szpitala.

 • Zaśmiecony teren

  W dniu 18.10.2017r strażnicy miejscy interweniowali na ulicy Wiślańskiej w związku ze zgłoszeniem o zaśmieconym terenie zielonym.

 • Dopuścił się wybryku nieobyczajnego

  W dniu 14.10.2017r w godzinach wieczornych, podczas patrolowania ul. Stary Targ, strażnicy miejscy zauważyli leżącą osobę w ogólnodostępnym pomieszczeniu jednego z bankomatów znajdujących się przy w/w ulicy.

 • Pili alkohol w miejscach zabronionych

  W dniach 13.10. oraz 17.10.2017r. patrole Straży Miejskiej interweniowały kolejno na płycie cieszyńskiego Rynku oraz Placu Teatralnym w stosunku do osób, które piły alkohol w miejscach objętych zakazem jego spożywania.