Aktualności

 • Akcja Bezpieczna Droga do Szkoły 2017

  Straż Miejska w Cieszynie rozpoczęła coroczną akcję "Bezpieczna droga do szkoły" skierowaną do uczniów klas młodszych cieszyńskich "podstawówek". Cykl spotkań, które odbywać się będą w miesiącu wrześniu, zaingurowało spotkanie w Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie.

 • Strażnicy ujęli osoby posiadające narkotyki

  Do zdarzenia doszło 06 września 2017r. Podczas interwencji w/z ze zgłoszeniem o osobach zakłócających spoczynek nocny na ulicy Szybińskiego, strażnicy miejscy zauważyli jak na ich widok osoby wyrzucają woreczek foliowy.

 • Wykrzykiwał słowa nieprzyzwoite w Parku Pokoju

  W dniu 29.08.2017r strażnicy miejscy interweniowali w Parku Pokoju w stosunku do mężczyzny, który wykrzykiwał wulgaryzmy w obecności innych przebywających tam osób.

 • Niezachował należytej ostrożności przy trzymaniu psa

  W dniu 19.08.2017r na ulicy Zamkowej, która aktualnie znajduje się w strefie zagrożenia wścieklizną, patrol straży miejskiej stwierdził osobę - opiekuna psa, który podczas jego wyprowadzania nie zachował należytej otrożności przy trzymaniu psa.

 • Pijany krzyczał i leżał w Parku Pokoju

  Dnia 22.08.2017r w godzinach popołudniowych patrol straży miejskiej interweniował w Parku Pokoju wobec nietrzeźwego mężczyny, który głośno krzyczał leżąc na jednej z parkowych ławek. 

 • Wścieklizna

  W związku z Rozporządzeniem Powiatowego Lekarza Weterynarii w sprawie określenia obszaru zagrożonego wystąpieniem wścieklizny oraz zakazów i nakazów obowiązujących na tym obszarze Straż Miejska w Cieszynie prowadzi wzmożone działania pod kątem przestrzegania przez właścicieli zwierząt nakazanych środków ostrożności.